Kaip su viena paskola gali išgelbėti degančius įsipareigojimus?

Greitųjų kreditų rinkoje įprasta matyti kaip žmonės skolinasi tam, kad grąžintų kitas užsistovėjusias paskolas. Tačiau ar verta rizikuoti naujomis paskolomis? Reikia vengti naujų finansinių įsipareigojimų, nes tik tokiu būdu išliksite pajėgūs gražinti skolas. Žinoma, pasitaiko labai blogų situacijų, kai visi paimti kreditai varžo gyvenimą ar tiesiog varo stresą, tačiau galime matyti išimtį – refinansavimas gali būti puikus sprendimas. Neskubėkite imti naujos paskolos  perskaitykite tai ką rašome žemiau, nes jums tai tikrai turėtų praversti.

Esmė tame, kad yra maža tikimybė, kad jog jūs su nauja paskola palengvinsite sau gyvenimą. Pirmiausia, jums reikia viską gerai suskaičiuoti. Apskaičiuokite kiek jums reikia pinigų, kad vienu metu galėtumėte padengti visas savo paskolas bei kreditus. Tai liečia ir palūkanų perskaičiavimą – kreditoriai turėtų pateikti informaciją apie sumas, kurias jums reikėtų sumokėti, jeigu pinigus gražinsite anksčiau laiko. Jeigu tokios informacijos nematote, tiesiog susisiekite su kredito davėju ir pasiteiraukite kokią konkrečią sumą reikėtų sumokėti konkrečią dieną, jeigu paskolos gražinimas būtų ankstesnis. Žinant visas sumas, jūs galite daryti išvadą iki kokios dienos jums reikia gauti nustatyto dydžio naują paskolą.

Dabar gerai apgalvokite viską – suskaičiuokite kiek per mėnesį pinigų išleidžiate šiems įsipareigojimams vykdyti. Gaunant bendrą sumą, jūs jau žinote kokio dydžio naujos paskolos mėnesinė įmoka turėtų būti, jog jūsų gyvenimas taptų lengvesnis. Žinoma, čia skaičiuokite viską – neimkite tokios paskolos, kuri turėtų nežymų įmokų skirtumą, jums reikia kredito, kuris būtų gerokai mažesnėmis mėnesio įmokomis.

Dabar belieka tik ieškoti kreditoriaus, kuris galėtų paskolinti pinigų reikiamam laikotarpiui. Ieškokite refinansavimo galybę siūlantį paskolos teikėją, nes nemaža tikimybė, kad jis pasiūlys lengvinančias sąlygas. Taip pat siūlytume peržiūrėti ir greitųjų kreditų bendroves, kurios teikia ilgalaikius kreditus. Čia svarbiausia ne tai kokią sumą teks gražinti, jums svarbu sumažinti mėnesinė įmoką, todėl nenustebkite, kad galbūt naują paskolą teks mokėti ilgai. Užtat jūs būsite ramūs ir toliau galėsite gyventi įprastą gyvenimą be sudėtingų įsipareigojimų, kurie ne tik, kad kenktų kredito reitingui, bet ir padidintų galimybę bankrutuoti.