Kai kurie privatūs kreditoriai gali pasižymėti nesąžiningumu

Turbūt nesate girdėję, bet šiuo metu net ir paskolų sektoriuje galime išvysti gana nemažai apgavysčių. Ne ne ne… Negalvokite, jog tai taikoma greitųjų kreditų bendrovėms – yra vietų internete kur jūs galite sutikti sukčiaujančius „kredito teikėjus“, kurie iš jūsų išvilios pinigus. Tokiais atvejais, žmonės per savo naivumą ne tik, kad negauna paskolos, bet privatūs kreditoriai iš jų išmelžia gana nemažas sumas. Siūlytume būti budriems ir labiau pasidomėti sukčiavimo schemomis, kurias aprašome žemiau.

Vienas paprasčiausių pastebėjimų – lengvų pinigų troškimas. Tokių paskolų žmonės labai dažnai ieško internetiniuose skelbimų portaluose. Manote ten visi kredito teikėjai yra supratingi ir skolina visiems iš eilės? Anaiptol, čia reikia būti budriems, nes būtent tokiose vietose knibžda aferistų ar tiesiog šiaip – norinčių pasipelnyti iš jūsų patiklumo. Skelbimų portalų vengti reikėtų kiekvienam, kuris nori skolintis internetu, nes yra daug patikimų greitųjų kreditų bendrovių, kurios jums pinigų paskolins be jokių niuansų.

Pagrindinis sukčiavimo principas yra – paskolos paraiškos nagrinėjimo mokestis. Turbūt pirmą kartą girdite tai ar ne? Juk kredito bendrovės tokio mokesčio neima, jos ima tik simbolinį vieną centą už tai, kad būtų patvirtinama tapatybė ar sudaroma kredito sutartis. Skelbimų portaluose sukčiai jūsų paprašys pateikti asmeninius duomenis. Žinoma, jie pasakys, kad dabar turi patikrinti jūs duomenis t.y. ar nesate skolininkų sąrašuose ir t.t. Tada jie pasakys, kad jeigu norite, jog jūsų paraiška būtų nagrinėjama, jums teks pervesti jų nustatytą sumą. Tai gali būti ir keli eurai, gali būti šimtas ar daugiau. Logiškai mąstant – nėra tokių duomenų bazių, kur duomenų tikrinimas kainuotų tokius nežmoniškus pinigus. Suprantama, kad kainuoja galbūt kelis eurus, bet dažniausiai tas mokestis juk yra iš jų kišenės. Pervedę tą „nagrinėjimo“ mokestį, jūs galite nebesitikėti atsakymo – sukčiai dings arba pasakys, kad jums paskola nebus suteikta, o pinigų neatgausite. Tai yra vienas pagrindinių sukčiavimo atvejų, kurių metu, naivūs žmonės yra viliojami didelėmis paskolų sumomis bei aišku – menkomis palūkanomis, kurios neretai būna mažesnės negu bankuose.