Senos skolos gali pakenkti jūsų ateičiai

Įprasta, kad į banką atėję žmonės ieško būsto paskolos, tačiau jie neretai nustemba, kad ji nebus suteikta dėl neįvykdytų įsipareigojimų. Galbūt jums nuskambės keistai, tačiau tai liečia ne tik bankus – tokį patį atsakymą galite gauti ir užsisakant kažkokias paslaugas ar pirkdami prekes išsimokėtinai. Senos skolos gali būti kliūtis jūsų ateičiai, todėl ne be reikalo šiuo metu visur yra akcentuojamas sąžiningumas. Lietuvoje yra daug neatsakingų asmenų, kurie jau ko gero visam laikui susigadino savo finansinę reputaciją. Siūlytume apžvelgti ko nebegalėsite užsisakyti ar pirkti, jeigu anksčiau vengėte vykdyti savo įsipareigojimus.

greita paskola is credit24 kreditai is smspinigai greita paskola is credit24 kreditai is provident

Būsto paskolos tikrai nebus suteikiamos prastą reputaciją turintiems žmonėms. Kaip minėjome, bankuose galioja griežtos taisykles ir tai taikoma ne tik būsto, bet ir verslo paskoloms. Paprasčiausiai, bankai matys jūsų pradelstus mokėjimus ar jų nevykdymus, todėl jūs būsite iškarto informuoti, kad jokio finansavimo negausite dėl savo piktybiško vengimo vykdyti įsipareigojimus. Net jeigu ir bėda užklupo, vis tiek tokia informacija pabrėžia, kad nesugebate priimti tinkamų sprendimų, kurie padėtų išvengti finansinės katastrofos.

Pirkimas išsimokėtinai taip pat yra neįmanomas nesąžiningiems žmonėms. Jeigu ketinate pirkti naują automobilį lizingu, tai kaip manote, ar pardavėjas jį tokiomis sąlygomis jums parduos? Jis norės, kad sumokėtumėte visą sumą iš karto, nes ir taip aišku, kad jam tektų rizikuoti ir melstis, kad jūs vėl nepasišiukšlintumėte. Nauji automobiliai nėra pigūs, todėl čia taip pat galioja griežta politika. Tokius pirkinius galėtumėte pirkti tik susimokant iš karto, nes joks pardavėjas nenorės turėti reikalų su vengiančiu prisiimti atsakomybę žmogumi.

Smulkios prekės taip pat nebus parduodamos išsimokėtinai. Jeigu esate prasiskolinę ir bandysite nueiti į mobiliųjų telefonų saloną, tai perkant telefoną lizingu, kaip manote ką pasakys pardavėjas? Mobiliojo ryšio operatoriai taip pat jums pateiks neigiamą atsakymą – telefonai šiuo metu kainuoja nemažai, nes jie pažengę, todėl tokios sumos joks operatorius nenorės prarasti. Tas pats liečia ir su buitine technika bei kita elektronika.

Internetas, kabelinė televizija ir kitos panašios paslaugos jums taip pat nebus tiekiamos dėl išvardintos priežasties – šie paslaugų tiekėjai taip pat savo veiklą vertina atsakingai, todėl vengs leistis su jumis į derybas.