Greiti kreditai be palūkanų

Domina greiti kreditai be jokių palūkanų? Juos internetu gauti yra labai paprasta, jums reikia tinkamai įvertinti savo galimybes ir tuo pačiu apžvelgti populiariausius pasiūlymus tarp kredito bendrovių. Paskolų teikėjai šiuo metu turi skirtingas sąlygas, todėl nemanykite, kad kiekvienas jų jums galės pasiūlyti nemokamą paskolą norimam laikotarpiui – tokių kreditorių, kurie skolina be palūkanų, nėra daug, tuo labiau, kad ir tokios akcijos dažniausiai būna riboto termino. Siūlytume atidžiau pasidomėti kreditų gavimu – galbūt jūs patenkate į tą asmenų grupę, kuriai skolinti yra draudžiama? Na, bet kokiu atveju aptariame kaip gauti paskolą nemokant jokių palūkanų.

Nemokama paskola 30 dienų – viena populiariausių.

Vienas labiausiai akcentuojamų aspektų yra tas, kad Lietuvoje yra daugybė kredito teikėjų, kurie vartotojus vilioja itin pikantiškais pasiūlymais – jie siūlo galimybę pasiskolinti pinigų trumpam laikotarpiui ir aišku – už tai nemokėti nieko. Tai dažniausiai taikoma tik visiškai naujiems klientams, dar nei karto nesinaudojusiems tų bendrovių paslaugomis. Dažniausiai šie kredito tiekėjai gali paskolinti pinigų iki 30 dienų laikotarpiui, su sąlyga, kad po to termino jūs gražinsite viską skolą. Tada aišku ir nėra taikomos jokios palūkanos – kreditas vienam mėnesiui yra suteikiamas nemokamai. Žinoma, ne visiems klientams pavyksta laiku gražinti pasiskolintą sumą, todėl čia svarbu žinoti, kad dauguma šių kreditorių suteikia galimybė tą paskolą pratęsti dar tokiam pačiam terminui, tačiau aišku – už atitinkamą mokestį. Tas mokestis dažniausiai būna vieno mėnesio palūkanų dydžio. Greiti kreditai gali būti suteikiami labai ribotam terminui, tad čia svarbu tinkamai įvertinti savo galimybes bei prisiimamą riziką.

Rinkos lyderiai siūlo atidėti kredito mokėjimą net gi trims mėnesiams.

Svarbu pabrėžti, kad vis daugiau kredito bendrovių savo klientams siūlo naują akciją – pirmosios įmokos atidėjimą trims mėnesiams. Viskas vyksta labai paprastai – jūs esate naujas klientas ir norite pasiskolinti tarkime 2 metų laikotarpiui. Paskolą gaunate, o pirmą įmoką pradeda mokėti jau ketvirtą mėnesį. Tris mėnesius jūs paskola galite naudotis nemokėdami palūkanų, nes kreditoriai suteikia galimybę palūkanas skaičiuoti tik po trijų mėnesių laiko tarpo. Aiškiau kalbant, jūs pirmuosius tris mėnesius paskola naudojatės įprastai, palūkanos nesikaupia. Praėjus trims mėnesiams, su lyg kiekviena diena pradeda kauptis pirmosios proporcingos palūkanos, o jeigu jūsų mokėjimo grafike aiškiai matoma, kad kiekviena įmoka atliekama kas mėnesį, tai jūsų pirma tokio kredito įmoka turi būti sumokama ketvirtąjį mėnesį. Dabar galime matyti „spragą“ – jeigu jūs visą paskolą gražinate anksčiau negu per tris mėnesius, tai galime sakyti, kad visa paskola buvo suteikta nemokamai – jokių administravimo mokesčių bei palūkanų. Žinoma, pastebėti turite ir tai, kad tokių įmonių Lietuvoje nėra daug – tik rinkos lyderiai gali pasiūlyti šį privalumą.