Greitieji kreditai nedirbantiems asmenims

Domina greitieji kreditai nedirbantiems asmenims? Trūksta lėšų kažkokios problemos sprendimui? Visada yra išeitis – Credito.lt informuoja, kad nedirbantiems asmenims paskolos internetu gali būtų suteikiamos išskirtiniais atvejais. Tai reiškia, kad nepažeidžiant klientų mokumo vertinimo nuostatų, vartotojas turi atitikti keletą svarbių reikalavimų. Jie dažniausiai yra susiję su pajamų gavimu, nes kiekvienam klientui teks įrodyti jų kilmę bei tęstinumą. Norintys pasiskolinti pinigų, pirmiausia turėtų suvokti, kad ne visada skolinimasis yra geriausia išeitis – iš padėties kapstytis svetimais pinigais reikia tada, kai jau nebėra kitos išeities.

Vienas svarbiausių reikalavimų yra tas, kad nedirbantys asmenys negali būti laikomi nemokiais asmenimis, negaunančiais pajamų. Pirmiausia, nemokūs asmenys yra įvardijami kaip neatsakingi ir nevykdantys savo įsipareigojimų. Tai reiškia, kad nemokaus asmens statuso jūs neturite, jeigu anksčiau niekada nevengėte grąžinti skolų, nesate įtraukti skolininkų sąrašus ir t.t. Mokus asmuo yra tas, kuris laiku ir pagal sąlygas vykdo savo finansinius įsipareigojimus.

Kitas svarbus aspektas yra tas, kad greitieji kreditai nedirbantiems suteikiami tik tokiu atveju, jeigu asmenys turi kažkokį alternatyvų pajamų šaltinį. Jis turi būti pakankamo dydžio, jog vėliau, gavus kreditą, pavyktų visas įmokas padengti be vėlavimo. Tai reiškia, kad jeigu jūsų alternatyvios pajamos yra didelės, tai tada jos bus įvertinamos pagal tęstinumą t.y. bus žiūrima kiek laiko jas gaunate ir kreditorius numatys ar ateityje jūs jas ir toliau gausite. Kai kurie stebisi negavę paskolos, kuomet paaiškėja, jog tos pajamos yra tik papildomos – tai nėra nuolatinės pajamos, kurias jūs gaunate kas mėnesį, kreditorius nerizikuos ir neskolins tokiam žmogui.

Būtina įsidėmėti, jog visos jūsų pajamos turi būti legalios, nes kitu atveju, kreditorius negalės jums skolinti pinigų. Jeigu jūs sakote, kad dirbate nelegaliai – kaip jūs tai įrodysite? Jeigu kreditorius nemato oficialių pajamų, tai reiškia, kad jūs jų neturite. Tarp kitko, kreditorius ir tokiu atveju neskolins, nes mokesčių vengimas yra prilyginama prie sukčiavimo bandant gauti paskolą. Jums paskola negali būti sutiekta, o kreditorius tokią informaciją turi perduoti darbo inspekcijai, nes kitu atveju jis būtų laikomas pažeidėju – slepiančiu nusikalstamą veiką. Gerai pagalvokite prieš pateikdami informaciją apie savo papildomas pajamas, nes greitieji kreditai nedirbantiems ar dirbantiems nelegaliai, negali būti suteikiami.