Greitosios paskolos lojaliems klientams suteikiamos dar geresnėmis sąlygomis

Lietuvoje kai kurie kreditus imantys asmenys galvoja, kad visiems yra siūlomos tos pačios sąlygos, bet realybė yra tokia, kad lojaliems klientams greitosios paskolos yra suteikiamos su didesniais privalumais. Lojalūs klientai yra tie, kad kurie tos pačios kreditų bendrovės paslaugomis naudojasi jau ne vieną kartą. Tai reiškia, kad jums reikia prieš tai būti paėmusiems kreditą, jį sėkmingai grąžinti ir t.t. Tik tokiu atveju kredito bendrovė jus laikys lojaliu klientu. Žinoma, jeigu jūsų prieš tai buvę kreditų grąžinimai buvo su vėlavimais ar kitais nesklandumais, abejojama, kad kreditorius norės jums pasiūlyti geresnes sąlygas.

Tos geresnės sąlygos yra paprastos – mažesnės palūkanos, ilgesnis kredito grąžinimo terminas, papildomos nuolaidos. Kiekvienam klientui gali būti taikomi skirtingi limitai, tačiau faktas, kad jie bus taikomi ne tik pagal įstatymus, bet ir vidines taisykles. Pavyzdžiui, jeigu pagal lojalumo programą jums yra pakeliamas skolinimosi limitas, tada jūs galite imti didesnę sumą. Tą sumą jūs galėtumėte gauti tik tokiu atveju, jeigu susidaranti kredito įmoka nebūtų per didelė t.y. nedarytų daug žalos jūsų gaunamoms pajamoms. Jeigu ta įmoka peržengs leistiną ribą, tokia didelė paskola jums negalės būti suteikiama. Čia yra standartinė sąlyga, kurią taiko visi vartojimo kreditų davėjai. Didesnes paskolas jūs galite gauti, jeigu jūsų pajamos nemenkos ir skolinimosi laikotarpis atitinkamai sumažina kredito įmokų sumą.

Būtina pabrėžti, kad kartais įprasti lojalūs klientai paskolų įmonėse gauna ir dar geresnes sąlygas, kurios viešai nėra minimos. Pavyzdžiui, kai kurios kreditų įmonės antrą paskolą leidžia gauti iki 700 eurų, tačiau jeigu pirmoji buvo grąžinta anksčiau laiko, neretai sekantį kartą yra pasiūloma ir 1500 eurų suma. Ją gali gauti ne visi, nes įprastai patys kreditoriai žiūri, kaip visa paskola buvo grąžinama per tą laikotarpį.

Kitas privalumas yra būtent terminas – čia panašiai kaip ir su skolinimosi limitu. Kai kurios bendrovės nenurodo, kad gali skolinti ilgesniam terminui, tačiau pasitaiko asmenų, kuriems greitasis kreditas suteikiamas dar ilgesniam laikotarpiui. Pavyzdžiui, jeigu maksimalus sekančios paskolos terminas yra 24 mėnesiai, tai itin lojaliems ir patikimiems vartotojams kai kurios įmonės siūlo ir trijų ar net penkerių metų grąžinimo terminą.