Itin dažnas skolinimasis internetu – kokiais būdais taupyti?

Šiuo metu ir jus sudomino skolinimasis internetu? O galbūt tai yra paslauga, kuria tenka pasinaudoti itin dažnai? Dabar skolintis galite nepatirdami didžiulių išlaidų t.y. palūkanų mokėjimą gali sumažinti pasinaudoję tam tikromis galimybėmis, kurios apibrėžtos įstatymuose. Vartojimo kredito teikėjai privalo laikytis nustatytos tvarkos, todėl siūlytume pirmiausia apžvelgti visus įstatymus, kurie yra palankūs vartotojams. Skolinantis itin dažnai, siūlytume pagalvoti ir apie taupo galimybes, kurias matote žemiau.

Jeigu skolintis tenka kelis kartus per metus, siūlytume tai daryti kas kart vis kitoje kreditų bendrovėje. Čia kalba eina apie greituosius kreditus. Jais naudojasi daug lietuvių, todėl jeigu esate vienas iš jų, siūlytume jokiu būdu neapsistoti ties vienu paskolos teikėju. Galvojate kodėl? Paskolų rinkoje konkurencija yra didžiulė, todėl kiekvienas kreditus išduodantis verslininkas nori pritraukti naujų klientų pačiais įvairiausiais būdais. Vienas iš jų – nemokamos paskolos, kurias galima gauti daug kur. Aišku, nedžiūgaukite iš anksto – toks skolinimasis yra apribojamas, nes skolintis be palūkanų galima iki 30 dienų. Tai populiariausia akcija, kurią skelbia dauguma kredito teikėjų. Dabar patys pagalvokite – jeigu tenka skolintis dažnai, tai geriausia būtų, kad jūs kaskart kreiptumėtės į tą bendrovę, kuri pinigų paskolins neimdama palūkanų. Tuo norime pabrėžti, kad taupumo sumetimais siūlytume kaskart keisti kredito teikėją į tą, kuris siūlo šią akciją, nes visgi – čia palūkanos būna didelės, tuo labiau, kad per keletą kartų susidaro gana didelė suma.

Jeigu yra galimybė, kreditą gražinkite anksčiau nei reikalauja sutartis, nes tokiu būdu jūs sumažinsite sumokėtų palūkanų sumą. Kiekvienas vartojimo kredito tiekėjas privalo proporcingai sumažinti palūkanas jeigu klientas visą skolą grąžina anksčiau laiko. Tai numatyta įstatymuose, tad jeigu ir nematote perskaičiavimo, to galite reikalauti patys – tiesiog atsiverskite vartojimo kredito įstatymą ir nesunkiai rasite šį punktą.

Nesiskolinkite tokiam laikui, kokiam nesate pasiruošę. Trumpai tariant, jeigu dvejojate ar mėnesiui paskolos užteks, siūlytume paimti ją ilgesniam laikui, nes visgi – jeigu ir galėsite gražinti laiku, tai į priekį palūkanų mokėti nereikės, nes kaip minėjome – kreditorius privalės perskaičiuoti jas proporcingai.