Ką patartina daryti sunkiai grąžinant kreditus?

Kiekvienam esančiam finansinėje duobėje tampa sunku sugalvoti išeitį – ne visiems aplinkybės yra palankios, todėl čia tenka daug laiko skirti dar nežinomiems būdams. Aiškiau kalbant, kredito negrąžinimas yra užtraukiantis nemažai nemalonumų, tačiau net jeigu jau ir sugebėjote smarkiai prasiskolinti, šią klaidą ištaisyti galite jeigu įdėsite daugiau pastangų. Finansinėms problemos spręsti reikia pasitelkti visus galimus ir įmanomus būdus, todėl žemiau apibrėžiame kokiomis priemonėmis dauguma žmonių susitvarko reikalus esant sunkiam kredito grąžinimui.

Jokiu būdu neignoruokite kreditorių, jeigu jis bando susisiekti. Tai dažniausiai rodo, jog jūs esate nusiteikę problematiškai. Jūs darote įspūdį, jog gražiuoju reikalų spręsti nenorėsite. Pagalvokite patys, jeigu jūs vengiate kalbėtis ir nereaguojate į skambučius, kaip manote – ar toliau paskolos teikėjas bandys su jumis tartis gražiuoju? Jis nedelsiant kreipsis į skolų išieškojimo bendroves. Tada jau prasidės daug rimtesnės bėdos negu prieš tai turėjote. Jums ramybės neduos jau ne tik skola bet ir susikaupę papildomi mokesčiai. Visada būtina bendrauti su kredito teikėju, nes tik tada žinosite, kad jis jums suteiks galimybę kažkaip lengviau grąžinti skolą. Vengimo čia negali būti.

Jeigu turite keletą skolų, bet jų mokėjimas yra labai sudėtingas, siūlytume peržiūrėti visas paskolos sutartis. Jeigu matote, kad kiekvienas kreditas gali būti atidedamas sumokant palūkanas, tada skaičiuokite kokią pirmą paskolą grąžinti būtų geriausia. Trumpai tariant, jeigu jums likos vos kelios įmokos, siūlytume kelis mėnesius atidėti kitas paskolas ir kuo greičiau grąžinti tą kreditą, kuris sudaro didžiausias jūsų mėnesio išlaidas. Tokiu būdu jūs sumažinsite patiriamą žalą. Nesvarbu, kad jūsų skolos grąžinimas bus ilgesnis, tačiau jis bus lengvesnis ir nevarantis jūsų į tokią neviltį. Taip skolas grąžinkite tol, kol jos baigsis. Aišku, galbūt pakaks atsikratyti ir vieno kredito, todėl čia būtina viską skaičiuoti nuodugniai.

Atsisakykite arba sumažinkite turimų paslaugų planus. Jeigu yra galimybė sumažinti interneto greitį mokant mažesnes įmokas, siūlytume pakentėti ir pakeisti interneto sutartį į tokią, kuri reikalautų mažesnio mėnesinio mokėjimo – papildomais pinigais galėsite greičiau apmokėti kreditus.