Kreditai jums – ką siūlo paskolų teikėjai būtent šiuo metu?

Ko gero žinote, kad dabar kreditai jums gali būti suteikiami internetu net ir nemokamai? Dabar paskolų bendrovės leidžia sau siūlyti įvairias akcijas, kuriomis pasinaudoję nauji klientai išvengia didelių palūkanų bei kitų mokesčių mokėjimo. Lietuvoje daugėja įmonių, kurios skolina nemokamai, bet neapsigaukite – nemokamas skolinimosi laikotarpis yra ribotas. Anksčiau buvo įprasta matyti, kad pasiskolinti buvo galima atidedant pirmą įmoką 3 mėnesiams, tačiau daba yra vienas kitas kreditorius, kuris nemokamai pasiskolinti leidžia 4 mėnesiams.

Kreditai jums gali būti suteikiami ir standartinėmis sąlygomis, tačiau jos taikomos būtent tada, kai esate laikomas nebe nauju klientu. Tai reiškia, kad po pirmo kredito grąžinimo jūs jau galite kreiptis dėl didesnės paskolos, bet nepamirškite, kad tada skolintis nemokamai nebegalėsite. Jums bus skaičiuojamos įprastos palūkanos, tad nenustebkite, jeigu jos bus nemenkos, nes greitųjų kreditų bendrovės jas siūlo bene didžiausias. Tiesa, čia kalbame apie mažiau populiarias įmones – jos ir skolina gerokai trumpesniems laikotarpiams.

Kalbant apie kreditus, jums reikia žinoti, kad yra kelios įmonės, kurios skolina pinigus neimdamos palūkanų už pirmuosius mėnesius. Trumpai tariant, vienos leidžia gauti kreditą nemokamai 30 dienų, kitos siūlo du mėnesius, dar kitos – leidžia atidėti pirmą įmoką 3 mėnesiams, o naujausios akcijos metu galima nemokamai skolintis ir keturiems mėnesiams. Kada verta skolintis ilgiausiam laikotarpiui?

Nepamirškite, kad kuo ilgesnis laikotarpis, tuo kreditorius labiau nuleidžia palūkanų normą. Jeigu nežinote ar per tuos keturis mėnesius spėsite grąžinti visą skolą, siūlytume iš anksto pagalvoti apie ilgą terminą. Jūs mokėtumėte lygiomis dalimis. Jeigu per pirmus keturis mėnesius jūs nepajėgsite grąžinti viso kredito, tada sekantį mėnesį jūs mokėsite pirmą įmoką. Jeigu po pirmos įmokos jūs jau galite grąžinti visą sumą, tą ir padarykite – jums nereikės mokėti visų palūkanų, nes viskas bus perskaičiuota proporcingai. Dauguma kredito bendrovių akcentuoja, kad kreditai jums bus perskaičiuojami jeigu paskolą grąžinsite anksčiau nei nurodytą kredito sutartyje. Tad ilginkite terminą tam, kad lengviau būtų mokėti įmokas, o esant galimybei – sumokite viską iškart – laimėsite bet kokiu atveju.