Kur suteikiamos paskolos dirbantiems užsienyje 2021 metais?

Gyvenantiems svečioje šalyje kyla klausimas ar duodamos paskolos dirbantiems užsienyje bei ar jų turimos pajamos tinkamos gauti paskolą Lietuvoje. Šiuo metu kalba eina ne apie būsto paskolą, tačiau apie vartojimo paskolas dirbantiems užsienyje be užstato.

Ar suteikiamos paskolos dirbantiems užsienyje?

Priežasčių, kodėl turėtumėte skolintis būtent Lietuvoje – begalės ir toli jų ieškoti nereikia. Viena iš jų, žemos palūkanos. Skolinantis Lietuvoje palūkanos yra žemesnės, nes kreditų įmonės jumis pasitiki labiau. Užsienio valstybėje tiek bankai, tiek paskolų teikimo bendrovės jums kels papildomas sąlygas, nes esate atvykėlis. Papildomos sąlygos bus keliamos tol, kol nepraleisite svečioje šalyje bent penketą metų. Tuo tarpu, Lietuvos piliečiams Lietuvoje – jokių papildomų sąlygų.

Kita svarbi priežastis, kodėl paskolos dirbantiems užsienyje yra suteikiamos Lietuvoje be papildomų sąlygų – daug aukštesnės pajamos nei vidutinės Lietuvoje. Bendrovės pasitiki dirbančiaisiais užsienyje, nes daugumoje – darbo vietos yra stabilios, gerai apmokamos, todėl jūsų šansai vėluoti arba negrąžinti paskolos – ypač žemi. Žinoma, norint suteikti kreditoriui pasitikėjimą, turite nurodyti kuo ilgesnį pajamų periodą. Pavyzdžiui, jeigu dirbate tik apie mėnesį ir mažiau, bendrovės gali jumis abejoti. Tačiau, jeigu dirbate daugiau nei 3 mėnesius – atrodysite rimtai. Kitas svarbus faktorius, kokią sumą norite pasiskolinti. Jeigu dirbate vos keletą mėnesių, didelės sumos skolintis nepatariama.

Kur pasiskolinti dirbantiems užsienyje?

Mes rekomenduojame tarpusavio skolinimo platformas. Dirbantys užsienyje gali patys nusistatyti kokias maksimalias palūkanas jie nori mokėti. Tai ypač skaidru, nes nėra jokiū paslėptų mokesčių. Tačiau jeigu pinigus norite gauti labai greitai, turėtumėte naudotis viena iš pateiktų greitųjų kredito bendrovių, kurios jums paskolą suteiks vos per 15 minučių. Greitieji kreditai, kaip ir paskolos, dirbantiems užsienyje yra suteikiamos nesunkiai. Svarbu atidžiai užpildyti formą ir palaukti įvertinimo.

Skirtingose bendrovėse yra skirtingos sąlygos. Bet dažniausiai yra nesvarbu ar gyvenate Londone, Anglijoje, Norvegijoje ar kitoje Europos valstybėje, dėl bendros sistemos, jums gali būti suteikta paskola. Svarbu paminėti, jog bendrovės turi teisę atsisakyti suteikti paskolą, todėl rekomenduojame užpildyti paraišką keliose bendrovėse iš karto. Gavę paskolą vienoje bendorvėje, kitose galėsite paraiškas atšaukti.