Kuris variantas geresnis – paskola iš banko ar greitas kreditas

Sunku nuspręsti kas geriau – paskola iš banko ar greitas kreditas? Šios dvi paskolų rūšys yra kažkuo panašios ir tuo pačiu skirtingos, nes kiekviena pasižymi vis kitomis savybėmis. Turėtumėte suprasti, kad kiekvienas žmogus patenka į skirtingą situaciją, todėl ir sprendimo būdai neretai būna nesutampantys su kitų asmenų. Turėtumėte bent jau apmąstyti skolinimosi galimybes – kiekviena iš šių bendrovių turi išimtis, kurios ne visada bus palankios vartotojams. Tai gi, galime nuspręsti kokiomis aplinkybėmis reikėtų rinktis vieną iš šių kreditorių.

Visgi, niekas nenuginčys to, kad paskola iš banko yra daug pigesnė. Greitųjų kreditų bendrovės nustato vos ne didžiausią vartojimo paskolų įkainį t.y. palūkanas. Jose paskolos yra su didžiausiomis palūkanomis, tad jeigu ieškote vietos kur galėtumėte skolintis neišleisdami per daug pinigų gražinimo metu, siūlytume rinktis komercinius bankus, o ne greituosius kreditus. Žinoma, jie turi šiokių tokių niuansų.

Bankai paskolas suteikia įprastai – sąžiningiems, mokiems ir atsakingiems asmenims. Nereikėtų pamiršti to, kad dauguma žmonių viešumoje teigia, kad bankai visada reikalauja užstato. Taip, realybė yra tokia, nes šie kreditoriai nenori didžiulės rizikos, todėl prašo klientų įkeisti turtą arba su savimi atsivesti laiduotoją. Tai yra gana nemalonūs niuansai, nes laiduotoju ne kiekvienas norės būti, tuo labiau, kad ir patiems nesinorės tokios atsakomybės užkrauti kitiems žmonėms ant pečių. Bankai paskola suteikia mažiausiomis palūkanomis, tačiau jų reikalavimai dažniausiai būna griežtesni. Jeigu turite užstatą, gaunate nemažai pajamų, tai skolintis iš banko jums būtų geriausia, nes ko gero geresnių variantų ir nebėra.

Greitas kreditas yra suteikiamas internetu, todėl čia vienas svarbiausių privalumų yra tas, kad jums nereikia skirti laiko kreditoriaus paieškoms – internete juos rasite greitai be jokio vargo. Kaip minėjome, šios bendrovės turi labai dideles palūkanas, tačiau vėl gi – iš kitos pusės privalumas tas, kad čia niekas nereikalauja laiduotojo arba užstato. Internetu skolintis galite be pašalinių asmenų įsikišimo ir nerizikuojant turto praradimu. Bet kokiu atveju reikia žinoti tai, kad čia paskolos yra suteikiamos ta pačia tvarka kaip ir bankuose t.y. tiems, kurie yra sąžiningi bei mokūs asmenys. Čia skolintis siūlome tada kai pinigų reikia skubiai.