Mini paskolos ir kiti kreditai atsakingiems asmenims

Nervinatės, kad niekas mini paskolos nenori duoti mažomis palūkanomis ar visai už dyką? Credito.lt gali jums padėti, nes greitieji kreditai internetu nuo šiol yra suteikiami ypatingai mažomis palūkanomis. Mūsų puslapyje aukščiau pateiktoje nuorodoje galite matyti kredito bendroves, kurias rekomenduojame tiems, kurie nori tiek didelių, tiek mažesnių kredito sumų ilgam terminui. Jeigu norite skubiai pasiskolinti, siūlytume nevargti naršant skelbimus – viešos ir visiems žinomos įmonės jums pasiūlys geriausias sąlygas, tuo labiau, kad jos nesiima apgaudinėti klientų kaip skelbimuose savo „paslaugas“ siūlantys neaiškūs asmenys. Imant kreditą, visada būtina prieš tai įsitikinti ar pajamos bus ne per daug mažos kredito įmokų padengimui, nes kitu atveju, kredito teikėjas nenorės skolinti pinigų, o ir šiaip – jam to padaryti neleis įstatymai.

Jeigu norite įsitikinti, kad jūsų pajamos yra pakankamos, patartina prieš tai paskaičiuoti savo biudžetą. Jį skaičiuokite ne iš gaunamo atlyginimo atėmus kitas kredito įmokas, bet skaičiuokite bendras pajamas, iš kurių atimate ir visas kitas paslaugų mokėjimo įmokas. Į tai turi būti įskaičiuotos lizingo paslaugos, taip pat ir mobiliojo ryšio sąskaitos ir t.t. Visada būtina skaičiuoti tas išlaidas, kurios yra patiriamos kiekvieną mėnesį, o tai reiškia, kad čia reikėtų pridėti dar ir buitinio išsilaikymo išlaidas t.y. būsto nuomą, komunalinius mokesčius ir t.t. Tada jūs gausite pajamų sumą, kurios jūs niekur nepanaudojate. Tada turite žiūrėti ar gauta likusi suma nesudaro 40 procentų tos sumos, kurią jūs gaunate neatskaičius išlaidų. Tai reiškia, kad jeigu ta likusi suma yra lygi 40 procentų jūsų gaunamo atlyginimo bei kitų pajamų, jums mini kreditas nebus suteiktas. Tai galioja visoms paskoloms.

Būtent tokiais būdais galėtumėte apskaičiuoti savo skolinimosi galimybes, nes jeigu to nepadarysite, tai už jus padarys kreditorius. Vis tiek nesvarbu ar jums reikalinga mini paskola ar didesnis kreditas ilgam laikotarpiui – viskas priklauso nuo pajamų ir išlaidų santykio. Jeigu likusi suma yra vos mažesnė nei 40 procentų jūsų pajamų, jūs galite skolintis tik ilgam laikui, ir tokią sumą, kurios įmokos nepadidintų tos procentinės išraiškos.