Paskolos be užstato

Apie įvairius paskolų pasiūlymus tenka išgirsti kasdien. Jei ne per televizijoje rodomas reklamas, tai iš draugų ar radijo laidų. Tai priimame natūraliai, mat šiais laikais skolinasi visi. Tai nėra gėdingas poelgis, mat mūsų visuomenėje skolintos lėšos yra ne tik žūtbūt reikalingos, tačiau taip pat ir naudingos. Natūralu, jog susitaupyti nuosavam būstui galimybę turi tik keletas iš mūsų, na o ką daryti likusiems? Visą gyvenimą rinktis nuomojamą būstą ir neturėti savo kampelio? Tai nėra išeitis, todėl šiuo atveju paskola yra vienintelis galimas sprendimo variantas. Tai tik vienas iš daugelio pavyzdžių, kai mums prireikia šiokios tokios finansinės pagalbos, tačiau realiame gyvenime tokio tipo situacijų pasitaiko gerokai dažniau bei įvairesnių. Dėl šios priežasties daugelis kredito bendrovių siekia pagerinti skolinimosi galimybes, na o paskolos be užstato, kreditai bedarbiams ir panašūs sprendimai yra viso to pavyzdžiai. Jei šiuo metu paskolos jums dar nėra aktualios, tai dar nereiškia, jog pravartu žinoti esamas galimybes. Kiekvienas žmogus anksčiau ar vėliau susiduria su situacija, kai imame svarstyti paskolas, na o tokiu atveju visa informacija, kuria galite pasiremti yra išties vertinga. Taigi, nepaisant to ar jums įdomu kur suteikia paskola be užstato, o galbūt kur kreiptis norint gauti geriausią pasiūlymą – mes pateiksime svarbiausią informaciją apie pagrindines paskolų rūšis, na o tai bus puiki pradžia.

Paskola be užstato – žemiausiomis palūkanomis

Pirmoji ir populiariausia paskolų rūšis – būsto paskolos. Kaip jau anksčiau minėta, šiomis dienomis susitaupyti butui yra praktiškai neįmanoma, todėl skolinimasis iš kredito įstaigų yra vienintelis įmanomas sprendimas. Žinoma, net ir tuo atveju, kai bankas skolina pinigus būstui, jums reikia turėti pradinį įnašą. Tai tam tikras procentas nuo paskolos dydžio, kurį nustato pats bankas.Taigi, jei vienoje vietoje gavote pasiūlymą, kuris jūsų netenkina,rankų nuleisti tikrai nereikia. Galimas daiktas, jog kitas bankas ar kredito unija turės daug palankesnį pasiūlymą, tad pasidomėkite. Kalbant apie būsto paskolas, yra vienas klausimas, kuris kyla daugeliui vartotojų – ar reiklingas užstatas kreditui? Vėlgi, tai nėra tas atvejis, kai galima atsakyti taip arba ne. Daug kas priklauso nuo pasirinkto banko, paskolos dydžio ar net jūsų skolinimosi praeities. Geriausias būdas, gauti atsakymus į jums rūpimus klausimus – kreiptis į skirtingas kredito įstaigas ir juos analizuoti. Taigi, to siūlome ir imtis.

Dar viena populiari paskolų rūšis – vartojamosios. Pastarosios gali būti naudojamos bet kokiam pirkiniui ar įsipareigojimui padengti. Jei anksčiau minėta būsto paskola jūsų nė nepasiekia, t.y. yra pervedama tiesiogiai būsto pardavėjui, ši paskola patenka į jūsų banko sąskaitą. Tai reiškia, jog gautais pinigais galite disponuoti kaip tik sumanysite. Dažniausiai šios paskolos būna ne itin didelės, tad suteikiamas kreditas be užstato. Jo grąžinimo terminas svyruoja nuo kelių mėnesių iki kelių metų, tad ir vėl tikslesnius atsakymus bei pasiūlymus gausite tik konkrečioje kredito įstaigoje. Vartojamosios paskolos dažniausiai naudojamos didesniems pirkiniams, tokiems kaip automobiliai, kelionės ir t.t. Neretai jų prireikia ir skoloms grąžinti, tad dėl šios priežasties, galėjimas naudoti pinigus bet kokiems tikslams yra labai parankus.

Šios dvi paskolų rūšys yra pagrindinės ir populiariausios. Visgi, galima paskolas skirstyti ir pagal kitokius kriterijus, na o tada atsiranda ir kitokios kategorijos. Pagal tai,kas aktualu šiuolaikiniam vartotojui, galima išskirti ir dar kelis variantus.

Visų pirma tai paskolos, kurios nereikalauja užstato. Greičiausiai ne kartą girdėjote, jog bankai, norėdami suteikti paskolą, reikalauja turto įkeitimo. Tai reiškia, jog tokiu būdu įsitikinama – žmogus tikrai galės grąžinti jam paskolintą pinigų sumą, na o priešingu atveju įkeistas turtas bus areštuotas ir skiriamas skolai padengti. Tokios skolinimosi sąlygos gali šiek tiek išgąsdinti, tad natūralu, jog vartotojai domisi, kur gauti kredita be užstato. Tokių kredito įstaigų tikrai yra, tiesiog galbūt ar neradote tai patvirtinančios informacijos. Geriausias būdas ją rasti – skirti bent kelias minutes paieškoms internete, Čia rasite daugybę pasiūlymų bei informacijos, kuri pasitarnaus priimant sprendimą, kur skolintis.

Na ir galiausiai – verslo paskolos. Tai viena iš paskolų rūšių, kuri orientuota į asmenis, turinčius savo verslą. Jei bent šiek tiek esate susidūrę su įmonių veikla, greičiausiai suprantate, jog apyvartinės lėšos yra labai svarbios ir reikalingos. Neretai firmoms prireikia investuoti į naujus įrenginius ar techniką, na o tam išleidžiamos milžiniškos sumos. Tokiu atveju verslininkas lyg ir žino, jog gali uždirbti tokią sumą, kokios reikia, tačiau laiko nėra – pinigų reikia čia ir dabar. Būtent tokiu atveju galima kreiptis į banką, kredito uniją ar net greitųjų kreditų bendrovę, mat visos šios įstaigos gali pasiūlyti verslo paskolas, kurių sąlygos yra išties palankios.Taigi, investuokite į savo verslo plėtrą ir sėkmę, na o jei tam trūksta lėšų, visada išnaudokite jums siūlomą finansinę pagalbą. Tai padės uždirbti dar daugiau.

Paskolų įvairovė yra išties didelė. Informacijos apie jas taip pat gausu, tačiau nuo to vartotojui lengviau nepasidaro. Tiesa ta, jog pasirinkti kur ir kiek skolintis išlieka labai sunku, tačiau turėdami bazinę informaciją apie paskolas, galėsite lengviau orientuotis. Tai, ką jums pateikėme šiandien – pagrindinės žinios, kurias derėtų gilinti ir orientuoti į tai, kas jums aktualu. Net ir tuo atveju, jei neketinate skolintis – ši informacija yra vertinga. Kaip jau minėta anksčiau, nė vienas iš mūsų neplanuoja atsidurti situacijoje kai teks skolintis, tačiau anksčiau ar vėliau tai gali nutikti. Tokiu atveju gera būti pasiruošusiems ir žinoti, kur galite kreiptis, jei jus ištiko finansiniai sunkumai. Tiesa, kai kuriems iš mūsų atrodo, jos skolintis iš draugų ar pažįstamų yra geresnis pasirinkimas, tačiau ar tikrai? Pastarieji ne visada turi didesnę sumą pinigų, na o tikėtis, jog ji bus paskolinta ilgesniam laikotarpiui be palūkanų – kvaila. Kad ir kaip bebūtų, tai jūsų pasirinkimas, tiesiog žinokite, jog kitus asmenis įvelti į finansinius klausimus nėra geras pasirinkimas, tuo labiau tada, kai kredito įstaigos siūlo išties palankias skolinimosi sąlygas. Skirkite laiko ir pasidomėkite šiandienine situacija, na o ji, net neabejokite, jus maloniai nustebins. Jei kada ir buvo palankus metas skolintis – tai tik dabar, tad nieko nelaukite ir tuo pasinaudokite.