Paskolos dirbantiems pagal individualią veiklą 2021 metais

Dirbate pagal individualią veiklą 2021 metais, bet niekaip negalite gauti greito kredito ar paskolos? Kreditoriai tokias vartotojų gaunamas pajamas vertina gana konservatyviai, tuo labiau, kad dauguma dirbančių savarankiškai elgiasi gana nekorektiškai – reikia taikytis prie rinkos ir labiau pasidomėti esančia situacija. Tokių pajamų rodymui nepakanka vieną kartą per metus pateikti deklaracijos, reikia viską daryti kiek kitokia tvarka, kurią ir aprašome toliau.

Dirbantys pagal IV, paskolos gali prašyti bet kokiu atveju, tačiau čia yra tam tikros duomenų tikrinimo spragos. Pirmiausia, kiekvienas dirbantis savarankiškai, turėtų kiekvieną mėnesį mokėti mokesčius t.y. VSD įmokas. Sodra suteikia prieigą paslaugų teikėjams matyti asmenų gaunas pajamas. Jūsų sumokėti mokesčiai palengvins kreditoriams darbą – jie matys jūsų mokamas sumas, todėl suprantama, kad galės preliminariai matyti kokias pajamas kiekvieną mėnesį jūs gaunate iš individualios veiklos. Verta pabrėžti, kad pajamų mokesčio kas mėnesį mokėti nėra būtina, pakanka ir minėto mokesčio, kad paskolų teikėjai suprastų, kad jūs dirbate savarankiškai ir nuolatos gaunate pajamas. Žinoma, minusas yra tas, kad avansu sumokėtos sumos nėra gražinamos, todėl čia būtina viską skaičiuoti kruopščiai. Geriausia būtų kiekvieną mėnesį mokėti nustatytą VSD įmoką, kuri neviršytų jūsų mokamų mokesčių t.y. jums geriau būtų sumokėti kiek mažiau, bet nepermokėti. Čia kalbame apie tai, kad VSD būtų geriau mokėti kas mėnesį, o ne kas metus, bet spręsti lieka jums.

Kitas svarbus aspektas yra tas, kad kredito teikėjai dažnai prašo, jog klientas duotų pajamų deklaracijos išrašą, duotų atskenuotą apskaitos žurnalą bei parodytų bankinius išrašus. Ar žinote, kad tokius duomenis perduodami kreditoriui, jūs pažeidžiate asmens duomenų apsaugos įstatymą? Jūsų bankiniuose išrašuose matomi kitų žmonių vardai bei pavardės, kurių jūs viešinti kitiems negalite. Būtent pirmuoju atveju su VSD įmokų mokėjimu kas mėnesį toks problemos sprendimas yra laikomas geriausiu.

Be jokios abejonės nereikėtų pamiršti ir to, kad kiekvienas dirbantis pagal IV, rodytų savo sukauptą turtą. Pajamas galite deklaruoti kasmet, tačiau nepamirškite ir specialių formų, kuriose galite nurodyti nekilnojamą turtą, turimas transporto priemones, juvelyrinius dirbinius ir t.t. Šios pajamos taip pat vertinamos, todėl tai gali būti didelis pliusas norintiems nemažos paskolos iš banko ar kredito unijos.