Paskolos internetu nedirbantiems

Paskolos internetu nedirbantiems įprastai yra teikiamos tik išimtiniais atvejais. Norintiems pasiskolinti, siūlytume atkreipti dėmesį į savo esamą situaciją – ne visiems bedarbiams šiuo metu kreditai yra suteikiami. Svarbiausia sąlyga yra ta, kad kiekvienas nedirbantis asmuo turi gauti kažkokių papildomų pajamų iš kitų šalinių. Vien pašalpos gavimas negarantuoja, kad kreditas bus suteiktas be jokių nesklandumų. Ieškantiems paskolos, siūlytume apžvelgti kokie reikalavimai yra taikomi nedirbantiems ir norintiems pasiskolinti pinigų iš kredito įstaigų.

Pirmiausia, nedirbantis asmuo, kaip minėjome, turi gauti kažkokias kitas pajamas. Jeigu tai būtų bedarbio pašalpa, kreditoriai ją įvertintų pagal visus galimus scenarijus. Kreditorius apžvelgs kiek laiko jau esate bedarbis ir kiek laiko gaunate tą pašalpą. Jeigu skolinsitės keliems metams, o jūsų pajamos bus tik ta pašalpa, jums kredito paraiškos atmetimas bus garantuotas. Paprasčiausiai, kreditorius matys kada baigiasi šių pašalpų mokėjimas, todėl jis tokias pajamas kruopščiai įvertins ir nustatys, kad nuo tam tikro laikotarpio jūs jau būsite nebe pajėgus finansiškai vykdyti savo įsipareigojimus.

Tas pats taikoma ir su gaunama pajamų suma. Jeigu bedarbio ar socialinė pašalpa bus per maža, jūs ko gero negalėsite skolintis labai trumpam laikotarpiui. Pavyzdžiui, jeigu jūsų gaunamos pašalpos nesieks 300 eurų, o skolintis norėsite mėnesiui kokius 400 eurų, faktas, kad jūs neturėsite iš ko tokios sumos grąžinti. Paprasčiausiai, jūsų pajamos taps neigiamos – neturėsite net iš ko pragyventi, tuo labiau, kad ko gero ir kitų įsipareigojimų ar buitinių išlaidų patiriate nemažai.

Paskolos internetu nedirbantiems pagal darbo sutartis gali būti suteikiamos tuo atveju, jeigu asmuo vykdo savarankišką veiklą bei gauna reguliarias pajamas kiekvieną mėnesį. Toks asmuo tikrai galėtų skolintis lygiai taip pat kaip ir dirbantys asmenys. Čia vienintelis niuansas būtų tas, kad asmuo turėtų tas pajamas įrodyti – kreditorius paprašytų atsiųsti banko sąskaitos išrašus, kuriuose būtų matomos gaunamos įplaukos iš individualios veiklos. Taip, pajamos turėtų būti gaunamos į banko sąskaitą, nes kaip kitaip jas būtų galima įrodyti? Paprasčiausiai, visas pajamas reikia įrodyti, o tai padarius, skolintis galima gana neblogomis sąlygomis.