Paskolos turintiems skolų

Jei yra vienas dalykas, ko nemėgsta žmonės, tai skolos. Kartais yra sakoma, kad neišvengiama mirtis ir mokesčiai. Bet galima pridėti, kad vis sunkiau išvengiamos ir skolos. Kiek žmonių skolinasi… Vieniems tai yra neišvengiamybė dėl ekonominės padėties, per mažų atlyginimų, darbo nebūvimo, kitų priežasčių. Kitiems tai yra tiesiog dar vienas galimybė, dar vienas būdas, kuriuo pasinaudojus galima gauti tai, ko nori. Bet dėl šitos priežasties ir šitiems žmonėms neivengiamos yra ir paskolos turintiems skolų.

Gali atrodyti keista, kad paskolos būtų aktualios žmonėms, kurie jau turi skolų. Bet čia reikia suprasti porą dalykų, t.y. tų žmonių situaciją ir ką apskritai reiškia paskolos turintiems skolų.

Pradėkime nuo to, kad skolų turintys žmonės jų turi nebe priežasties. Jei kažkas turi skolų, tai yra 90% tikimybė, kad kažkas yra negerai tokio žmogaus finansuose. Kadangi paskola neišsprendžia pirminės problemos, natūralu ir beveik neišvengiama, kad antra ir trečia ir ketvirta paskola taip pat seks antrąją. Todėl paskolos turintiems skolų yra reikalingos vien dėl šitos priežasties.

Bet yra ir dar viena priežastis. Asmuo gali norėti ne pasiskolinti dėl priežasties, dėl kurios skolinosi prieš tai. Jis gali norėti pasiskolinti kitam tikslui: refinansavimui. Tai gali būti pats refinansavimas arba dalis šitos paslaugos. Taip paskolos turintiems skolų yra paskiriamos įsiskolinimų padengimui, palūkanų normos ir kredito mokėjimų sumažinimui. Su tokiu tikslu galima pasiskolinti bent trečdalyje per beveik trečdalio visų vartojimo paskolas išduodančių kreditorių. Dėl šitos paskirties, tai gali būti vadinama ir kitaip: paskolos įsiskolinusiems, įsipareigojimams padengti ir t.t. Bet esmė paprasta ir ji yra tokia: paskolos tikslas yra negauti eilinį kreditą, o pasirūpinti, kad turimi įsiskolinimai/įsipareigojimai būtų sumažinti.

Tai yra didžiausias paskolų turintiems skolų pliusas ir geriausia pagalba įsiskolinusiems. Bet jei jūsų tikslas yra tik eilinis kreditas, jį gauti su refinansavimu vis tiek yra geriau, nes taip yra sumažinamos įmokos visų skolų, kurias turite.

Gali būti sunkiau su antstoliais. Jų turėjimas – nepavydėtina padėtis, todėl tokioje situacijoje su kreditoriumi tarkitės privačiai.