Paskolų refinansavimas be užstato – galimybės ir išeitis kreditingumui išsaugoti

Galimybė skolintis iš esmės pakeitė mūsų gyvenimą. Greičiausiai būtų sunku surasti žmogų, kuris per savo gyvenimą nėra nė karto pasiskolinęs pinigų. Galbūt vieni kreipiasi į draugus ar pažįstamus, tačiau bankai bei greitųjų kreditų bendrovės yra be jokios abejonės saugiausias ir priimtiniausias pasirinkimas. Kai kurie žmonės skolinasi, norėdami įsigyti būstą ar reikalingą transporto priemonę, na o kiti tiesiog bando susimokėti už šildymą šaltuoju sezono metu. Taip jau nutinka, jog atsiduriame situacijoje, kai mūsų pečius slegia net kelios paskolos, kurias grąžinti darosi vis sunkiau. Suderinti skirtingus mokėjimų grafikus bei bendrauti su asmeniniais vadybininkais nėra taip paprasta, tad mes siūlome jums tinkamą išeitį. Tai paskolu refinansavimas, kuris leis lengviau atsikvėpti ir susidėlioti visus reikiamus prioritetus.

Tokia finansavimo paslauga leidžia sujungti visus įsipareigojimus į vieną ir pakeisti paskolų grąžinimo sąlygas. O tai reiškia, kad refinansavimas gali padėti sumažinti mėnesio įmokas, palūkanas, BVKKMN, o taip pat suteikia galimybę pasiskolinti papildomai, nes sumažėja mėnesinių įsipareigojimų ir pajamų santykis.

Žinoma, galbūt kai kurie iš jūsų sakys, jog reikia viską apgalvoti iš anksto ir nepasinaudoti kreditais, jei galimybės juos grąžinti nėra. Visgi, situacijos bei aplinkybės keičiasi, tad nė vienas nesame nuo to apsaugoti. Kad ir kaip bebūtų, išeities vis tiek norisi, na o kreditu refinansavimas yra išties geras pasirinkimas. Ši paslauga užtikrinta, jog visi jūsų turimi kreditai būtų padengti ir nuo tos akimirkos būtumėte skolingi tik vienai bendrovei, į kurią kreipėtės dėl refinansavimo. Tai jums suteiks galimybę laikytis vieno ir pastovaus paskolos grąžinimo grafiko, na o tai jau yra milžiniškas žingsnis į priekį.

Esate skolingas skirtingoms bendrovėms?

Jei esate skolingi skirtingoms bendrovėms, greičiausiai pastarosios jus nuolatos atakuoja skambučiais bei priminimais apie įmokas. Jei bandėte joms aiškinti, jog turite kelis kreditus, – pastebėjote, jog ši informacija jiems visiškai neįdomi. Būtent dėl šios priežasties refinansavimas yra patrauklus pasirinkimas, apie kurį jums reikėtų gerai pagalvoti. Suderinkite refinansavimo sąlygas, paskolų gražinimo grafikus, įmokas bei terminus. Bendraukite su kvalifikuotais specialistais ir pasirūpinkite savo bei šeimos finansine ateitimi. Net ir tada, kai situacija atrodo beviltiška, visada yra išeitis, tiesiog reikia išmokti ją atrasti bei laiku pasinaudoti. Refinansavimo galimybės yra be galo plačios, tad nieko nelaukdami jau dabar pradėkite domėtis esamomis sąlygomis.

Kur geriausia refinansuoti paskolas?

Iš anksto sunku pasakyti, kur geriausia refinansuoti paskolas, nes kiekviena bendrovė, prieš pasiūlydama refinansavimą, individualiai įvertina asmens finansinę padėtį, jo turimus įsipareigojimų, jų dydį, kredito istoriją ir kita. Todėl daugumoje bendrovių net nėra refinansavimo skaičiuoklės, kurioje galėtumėte matyti preliminarias paskolų refinansavimo sąlygas.

Paskolų refinansavimas su bloga kredito istorija

Turint blogą kredito istoriją ne tik galima, bet ir patartina bandyti refinansuoti paskolas. Kuo lengviau ir tvarkingiau vykdysite savo įsipareigojimus, tuo geresnė bus jūsų kredito istorija. Todėl paskolų refinansavimas su bloga kredito istorija gali padėti ne tik sumažinti mėnesio įmokas ir padaryti įsipareigojimų vykdymą lengvesniu. Refinansavimas dar gali padėti pagerinti kredito istoriją, nes sumažintų įsipareigojimų nevykdymo tikimybę.

Tačiau kaip ir kitose situacijose, imant refinansavimą kredito istorija yra vertinama individualiai. Todėl, pavyzdžiui, paskolų refinansavimas įsiskolinusiems nebus suteikiamas, nes tai – kritinis įrašas kredito istorijoje.