Priežastys kodėl turėtumėte rinktis greitųjų kreditų bendroves, o ne bankus

Visada girdite iš pažįstamų žmonių, kad neverta skolintis iš greitųjų kreditų bendrovių? Dabar yra nemažai priežasčių, kodėl siūloma naudotis būtent jų paslaugomis, o ne bankų ar kredito unijų. Ne paslaptis, kad daugelį domina trumpalaikės paskolos mėnesiui ar kiek ilgesniam laikotarpiui, todėl svarbu žinoti, kad nedideles sumas skolintis internetu būtų geriausia dėl ne vienos priežasties.

Jeigu skolinimosi laikotarpis trumpas t.y. mėnuo, jums į banką eiti dėl smulkios paskolos nebūtų naudinga, nes sugaištumėte daug laiko, o taip pat neaišku ar tą kreditą gautumėte be papildomų sąlygų. Internete bendrovės skolina be jokio kliento laiko gaišinimo. Paprasčiausiai, automatizuotos sistemos leidžia greičiau įvertinti vartotojų mokumą, o pačia paskolą leidžia suteikti per kelias minutes. Tai yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori skubiai pasinaudoti kreditu – internetu jį gausite daug greičiau nei vykstant į banką.

Paskolų akcijos leidžia pasinaudoti proga skolintis be palūkanų. Taip, beveik visi kredito teikėjai kartais skelbia naudingas akcijas, per kurias vartotojai skolinasi mėnesio laikotarpiui. Dažniausiai pirma paskola nemokamai gali pasinaudoti visi, iki šiol šių bendrovių paslaugomis nesinaudoję asmenys. Žinoma, yra ir kitų sąlygų, tačiau tai yra viena iš priežasčių, kodėl greitųjų kreditų bendroves reikėtų rinktis tada kai reikia pinigų nemokamai.

Pirmas kreditas nemokamai gali būti suteikiamas ir trims mėnesiams. Čia taikoma ta pati sąlyga – būtina būti nauju klientu. Tai yra kredito atidėjimas – vienos bendrovės leidžia jo grąžinimą atidėti mėnesiui, kiti – trims. Na čia galbūt labiau tiktų įmokos atidėjimo apibrėžimas, o ne visos paskolos, nes įprastai, tokia galimybe gali pasinaudoti ieškantys ilgalaikio kredito.

Jeigu jums svarbu gauti kreditą be palūkanų, turite žinoti ir savo galimybes – jeigu ketinate skolintis trumpam laikotarpiui, būkite įsitikinę, kas visą sumą grąžinsite laiku, nes pratęsimo mokesčiai yra dideli. Visada svarbu akcentuot atsakingą skolinimąsi, nes į kiekvieną paskolos gavimą būtina žiūrėti atsakingai vertinant savo galimybes. Jeigu jums atsitiko bėda ir jūsų finansinė padėtis yra gana kebli, siūlytume vengti greitųjų kreditų, nes ko gero paskui bus sunku išsikapstyti.