Vietos, kur šiuo metu galima gauti paskolą

Lietuvoje kiekvienam žmogui yra sudarytos galimybės skolintis, bet svarbiausia tai, kaip tas žmogus pats įvertina savo situaciją. Kiekvienam asmeniui reikia daryti išvadas apie savo veiksmus – jeigu esate neatsakingas, tai skolinimosi galimybės jums apskritai yra panaikintos. Dabar galima gauti tiek verslo, tiek būsto paskolas ar tiesiog paprastą greitą kreditą. Finansinių įstaigų yra daug ir kiekviena jų dažniausiai būna registruota Lietuvos Banko viešajame vartojimo kredito davėjų sąraše. Žinoma, rasite ir begalę tarpininkų, kurie yra įtraukiami į atskirą sąrašą. Esmė tame, kad kiekvienoje situacijoje reikia skolintis vis iš kito kreditoriaus, todėl šiame straipsnyje apibendriname pagrindinius tris.

Bankai yra nepralenkiami mažų palūkanų atžvilgiu.

Bankuose galima gauti vartojimo paskolą labai mažomis palūkanomis. Jos dažniausiai būna keletą kartų mažesnės nei nustatomos greitųjų kreditų bendrovėse, kurios pinigus skolina internetu. Vartojimo paskolą gauti banke yra ganėtinai sunku, nes čia dažnai jūsų pareikalaus užstato, laiduotojo arba bendraskolio. Bankai dažniausiai yra pasirenkami norint gauti pinigų būstui įsigyti arba verslo pradžiai. Tai yra vienas pagrindinių kreditorių didelių sumų skolinimuisi.

Kredito unijos yra ne ką mažiau patrauklios, tačiau jos turi daugiau apribojimų klientams.

Klientais yra laikomi būtent tie asmenys, kurie teisiškai yra laikomi unijos nariais. Reikalavimai norint būti unijos nariu yra gana aiškūs – reikia gyventi konkrečioje Lietuvos teritorijoje, būtina sumokėti pajaus mokestį. Tai pagrindinės savybės. Kredito unijos savo nariais pripažįsta tik tuos asmenis, kurie gyvena toje pačioje savivaldybėje, todėl suprantama, kad nuvažiavus į kito miesto kredito uniją, jūs ko gero nariu tapti negalėsite. Unijos pasirenkamos dėl analogiškų tikslų kaip ir bankuose – jos suteikia vartojimo paskolas, būsto, tai pat paskolas verslui ar ūkininkams. Palūkanos čia taipogi nedidelės.

Greitųjų kreditų bendrovės yra geriausia išeitis norintiems skubių pinigų internetu.

Internetu dabar skolintis paprasta, nes yra daug bendrovių, kurių skaičius Lietuvoje nuolatos auga. Rinkos lyderiai gali paskolinti ilgam laikotarpiui gana patrauklias sumas. Skolinimosi terminai būna iki kelerių metų, o sumos – tūkstantinės. Vienintelis niuansas tas, kad čia palūkanos būna didžiausios. Aišku, jeigu naudositės akcijų pasiūlymais – jums neteks mokėti jokių mokesčių, nes neretai trumpam laikotarpiui paskola gali būti suteikta ir nemokamai.