Vis dėlto paskolos nemokamai Lietuvoje gali būti suteikiamos

Nemaža dalis lietuvių ieško būdų taupyti, todėl net ir paskolos ieško mažiausiomis palūkanomis. Turbūt nenustebsite išgirdę, bet šiuo metu įmanoma pasiskolinti be jokių palūkanų ar turto įkeitimo. Yra būdų, kuriais galima pasinaudoti internete. Tai liečia būtent greitųjų kreditų bendroves, nes kitose vietose nemokamų paskolų ko gero neišvysite. Čia nėra kažkokia gudrybė ar teisės aktų apėjimas – tiesiog būtina pasinaudoti esančiomis akcijomis bei kitais pasiūlymais, kuriuos ir aprašome šiame įraše.

Nemokami kreditai internetu yra suteikiami naujiems klientams. Pastebėjote, kad atsiradus naujoms kreditų bendrovėms, iš karto galima matyti jų konkurencinius pasiūlymus? Vienas populiariausių pasiūlymų – kredito naudojimas 30 dienų nemokamai. Taip, net ir populiariausios bei seniausios kredito bendrovės siūlo pasinaudoti tokia galimybe. Aišku, tam, kad palūkanos nebūtų skaičiuojamos, jūs turite būti naujas klientas. Tai yra marketingo strategijos dalis – klientai viliojami nemokamomis paslaugomis, o kur kažkas „nemokama“, ten ir vartotojų dėmesys yra didžiulis. Būtent naujiems klientams yra nemažos galimybės skolintis be palūkanų trumpam laikui, tad jeigu nė karto neteko skolintis internetu, siūlytume pasidomėti tokiomis įmonėmis.

Rinkos gigantai pradėjo teikti pasiūlymus naujiems klientams – pirmą paskolos įmoką mokėti tik po trijų mėnesių. Visgi, ši tradicija yra paimta būtent iš prekybos centrų bei kitas paslaugas teikiančių profesionalų. Kreditai yra išduodami naujiems klientams ir jie pirmą kredito įmoką atlieka tik ketvirtąjį mėnesį. Tai reiškia, kad paskola nemokamai galima naudotis tris mėnesius. Esmė tame, kad vartojimo kredito davėjai negali pažeisti teisės aktų, o šiuo atveju yra taikomas vartojimo kredito įstatymas. Jame trumpai ir aiškiai išdėstomas punktas, kad visi klientai turi teisę gražinti kreditą anksčiau laiko nei nurodyta sutartyje ir jiems turi būti perskaičiuojamos palūkanos. Dabar patys pagalvokite, jūs pasiskolinate su galimybe pirmą paskolos įmoką mokėti po trijų mėnesių. Jūs ta paskola naudojatės ir jums nesikaupia palūkanos, jos kaupiasi prasidedant ketvirtam mėnesiui. Jam neprasidėjus, galite gražinti pasiskolintą sumą ir taip nutraukti kredito sutartį nepraradus nė cento. Tai galioja tik tose bendrovės, kuriose yra taikomas tokios akcijos pasiūlymas, tad galime teigti, kad net ir trims mėnesiams įmanoma pasiskolinti be palūkanų.