Dėl kokių aplinkybių kreditai internetu nėra suteikiami?

Bandėte gauti greitą kreditą, tačiau dėl nesuprantamų aplinkybių jums buvo duotas neigiamas atsakymas? Taip nutinka todėl, kad besiskolinantieji retai kada domisi paskolų rinkos ypatumais. Jeigu jūs visiškai neieškojote informacijos apie skolinimosi galimybes, tai nemaža tikimybė, kad galbūt esate iš tų žmonių, kuriems skolinimasis yra apribotas. Daug žmonių skolinasi nė nesusimąstydami kaip viskas vyksta, tad šiuo atveju siūlytume pirmiausia išsiaiškinti visas subtilybes ir galbūt tada bus aišku kodėl kredito teikėjai vengia turėti su jumis finansinių reikalų.

Vartojimo kredito įstatymas numato, kad nepilnamečiams skolinti pinigus yra draudžiama.

Net jeigu esate 18 metų, neturėtumėte džiūgauti, nes tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl kredito teikėjas nenori jums suteikti paskolos. 18-mečiai daugumoje bendrovių nėra laikomi savarankiškais ir atsakingais, o juk ir suprantama kodėl – dauguma gyvena su tėvais, vis dar bando gauti vidurinį išsilavinimą ir t.t. Tiesiog už juos neretai atsako tėvai – jie jais rūpinasi, o ne jie rūpinasi savimi. Tokie jaunuoliai neturi darbo, nes mokosi, tad vaizdžiai kalbant – iš ko bus gražinamas kreditas? Dauguma kredito bendrovių savo vidinėse taisyklėse yra nustačiusios, kad jos kreditus suteikia nejaunesniems nei 19 metų asmenims, tad galbūt reikėtų dar kiek palaukti.

Viena pagrindinių paskolos negavimo priežasčių – klaidinga informacija.

Yra žmonių, kurie nori likti anonimiškais ir registracijos formose nurodo klaidingą informaciją. Reikėtų žvelgti logiškai – jūs privalote pateikti vardą bei pavardę, o ir be asmens kodo pateikimo neišsiversite. Žinote kiek informacijos kredito tiekėjas gali gauti iš šių jūsų duomenų? Jeigu jūs sumelavote gaunamų pajamų sumą, tai faktas, kad kredito teikėjas tai pastebėjo – yra viešų duomenų bazių, kuriose matomos jūsų gaunamos pajamos, tad jūsų melas yra viena iš aplinkybių, kurios dėka negavote kredito. Galvojate, kad tokiu atveju jie būtų paprašę patikslinti duomenis? Galbūt este teisūs, bet patys pagalvokite – kas norės turėti reikalų su tokiu žmogumi, kuris iškart meluoja?

Jeigu jūsų gyvenamoji vieta yra ne Lietuvoje, gali būti, kad kreditas jums nebus suteikiamas.

Šiuo metu vis skeptiškiau yra žiūrima į emigrantus, todėl prieš skolinant pinigus jiems, kreditoriai stebi visą viešą informaciją. Trumpai tariant, užsienyje dirbantys emigrantai nepateikia Lietuvoje jokių duomenų apie gaunamas pajams, todėl kreditoriai negali matyti ar jūs turite pajamų šaltinį. Daug kredito bendrovių nori, kad skolininkas būtų nuolatinę gyvenamąją vietą Lietuvoje turintis asmuo.